Олімпіади та конкурси 2017

Переможці всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2016-2017 н.р.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (ОБЛАСНОГО ЕТАПУ)

1. Кохан Анатолій, учень 4-А класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика) – ІІІ місце. Вчитель: Франкова Г.А.

2. Боцяновський Олексій, учень 9 класу (Конкурс захисту мультимедійних проектів) – ІІІ місце. Вчитель інформатики: Іванюк О.А.


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (РАЙОННОГО ЕТАПУ)

І МІСЦЕ

1. Кохан Анатолій, учень 4-А класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика). Вчитель: Франкова Г.А.

2. Думко Вероніка, учениця 5-Б класу (Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка). Вчитель української мови: Солоненко В.М.

3. Григоренко Богдан, учень 8 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови). Вчитель англійської мови: Сазанська А.М.

4. Серветнік Богдан, учень 8 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

5. Петровський Максим, учень 8 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

6. Боцяновський Олексій, учень 9 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

7. Долиняк Олег, учень 9 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

8. Долиняк Олег, учень 9 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови). Вчитель англійської мови: Боцяновська М.О.

9. Стасюк Валерій, учень 10 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

10. Гутник Катерина, учениця 10 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови). Вчитель української мови: Солоненко В.М.

11. Шлапак Дар’я, учениця 11 класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика). Вчитель української мови: Гаврищук Л.В.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (РАЙОННОГО ЕТАПУ)

ІІ МІСЦЕ

1. Яцимірська Анастасія, учениця 6 класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика). Вчитель української мови: Солоненко В.М

2. Григоренко Богдан, учень 8 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії). Вчитель хімії: Юрчак А.В.

3. Боцяновський Олексій, учень 9 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії). Вчитель географії: Худняк І.Д.

4. Стасюк Валерій, учень 10 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

5. Стасюк Валерій, учень 10 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії). Вчитель хімії: Юрчак А.В.

6. Стасюк Валерій, учень 10 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії). Вчитель астрономії: Кундиловська Л.В.

7. Гутник Катерина, учениця 10 класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика). Вчитель української мови: Солоненко В.М.

8. Коперник Дарія, учениця 11 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій). Вчитель інформатики: Іванюк О.А.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (РАЙОННОГО ЕТАПУ)

ІІІ МІСЦЕ

1. Григоренко Богдан, учень 8 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії). Вчитель історії: Сохатюк І.В.

2. Продан Катерина, учениця 9 класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика). Вчитель української мови: Грабовська Л.М.

3. Стасюк Валерій, учень 10 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови). Вчитель англійської мови: Васильчук О.В.

4. Шлапак Дар’я, учениця 11 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови). Вчитель української мови: Гаврищук Л.В.

5. Шлапак Дар’я, учениця 11 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови). Вчитель англійської мови: Васильчук О.В.

6. Шлапак Дар’я, учениця 11 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства). Вчитель правознавства: Тюпа В.А.

7. Мойсеєнко Олександр, учень 11 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії). Вчитель хімії: Юрчак А.В.

8. Мойсеєнко Олександр, учень 11 класу (Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології). Вчитель біології: Юрчак А.В.