Шкільні олімпіади 2015

Підсумки шкільних олімпіад Довжоцького НВК в 2015-2016 н.р.

У 2015-2016 н.р. у Довжоцькому НВК з 06.10.2015-23.10.2015 проводився шкільний етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, а саме: математики, історії, трудового навчання, географії, іноземних мов, біології, української мови та літератури, правознавства, фізики, астрономії, хімії, інформатики, екології, економіки, інформаційних технологій. Переможцями шкільних олімпіад та учасниками районного етапу стали наступні учні:

Предмет

Клас

ПІП учнів

1

Математика

6

Томчук Валентин Вадимович

7

Григоренко Богдан Леонідович

8

Боцяновський Олексій Віталійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Кашуба Богдан Володимирович

2

Історія

8

Долиняк Олег Андрійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Герасімова Вікторія Володимирівна

3

Трудове навчання

8

Продан Катерина Олександрівна

10

Шлапак Дар’я Анатоліївна

4

Географія

8

Боцяновський Олексій Віталійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Герасімова Вікторія Володимирівна

5

Англійська мова

8

Долиняк Олег Андрійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Шлапак Дар’я Анатоліївна

11

Герасімова Вікторія Володимирівна

6

Біологія

8

Руда Даяна Ігорівна

9

Гутник Катерина Олександрівна

10

Шлапак Дар’я Анатоліївна

11

Гаврилюк Інга Андріївна

7

Українська мова і література

7

Григоренко Богдан Леонідович

8

Кундиловська Майя Євгенівна

9

Шопіна Ірина Олегівна

10

Шлапак Дар’я Анатоліївна

11

Герасімова Вікторія Володимирівна

8

Правознавство

9

Гутник Катерина Олександрівна

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Герасімова Вікторія Володимирівна

9


Фізика


7

Григоренко Богдан Леонідович

8

Боцяновський Олексій Віталійович

9

Гутник Катерина Олександрівна

10

Шлапак Дар’я Анатоліївна

11

Герасімова Вікторія Володимирівна

10

Астрономія

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Познанський Роман Володимирович

11

Хімія

7

Григоренко Богдан Леонідович

8

Боцяновський Олексій Віталійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Познанський Роман Володимирович

12

Інформатика

8

Боцяновський Олексій Віталійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Мойсеєнко Олександр Михайлович

11

Познанський Роман Володимирович

13

Екологія

10

Мойсеєнко Олександр Михайлович

11

Гаврилюк Інга Андріївна

14

Економіка

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Коперник Дарія Сергіївна

11

Кашуба Богдан Володимирович

15

Інформаційні технології

8

Долиняк Олег Андрійович

9

Стасюк Валерій Русланович

10

Мойсеєнко Олександр Михайлович

11

Познанський Роман Володимирович